• امتیازات بیت دیفندر

  • یکی از سه برترین صاحب تکنولوژی در حوزه Anti-Malware (این تکنولوژی توسط کمپانی هایF-secure ،G-Data  ،Qihoo ،Bullguard و IBM در حال استفاده است)
  • تنها شرکتی که توانسته است هر ۱۲ جایزه برترین های حوزه ضد هرزنامه را کسب کند.
  • در حال حاضر بیش از ۴۰۰ میلیون نفر در سراسر دنیا از محصولات بیت دیفندر استفاده می کنند
  • دارای نمایندگی در تمامی کشورهای جهان
  • دارای چندین دفتر منطقه ای، و داشتن تیمی با بیش از ۲۵۰ مهندس خبره در حوزه امنیت جهت تکمیل تیم R&D این شرکت
  • بومی سازی نرم افزار به بیش از ۲۰ زبان زنده دنیا

   

 F-SecureProtection

 

معرفی

بیت دیفندر یکی از تولید کنندگان مطرح محصولات امنیت اطلاعات جهان می باشد. از زمان تاسیس بیت دیفندر در سال ۲۰۰۱ تاکنون این شرکت موفق به ابداع تکنولوژی های پیشرفته پیشگیرانه جهت مقابله با انواع بدافزارهای اینترنتی گردیده است. بیت دیفندر سهم قابل توجهی از نیازهای کشورهای اتحادیه اروپا را تامین نموده و در راستای اهداف خود بازارهای کشورهای آسیائی را در دستور کار خود قرار داده است .
در پایان سال ۲۰۰۷ بیت دیفندر با سرمایه گذاری عظیمی توسط شرکت هایسرمایه گذاری رومانی و اتحادیه اروپا طرح توسعه خود را تکمیل نموده است. بیت دیفندر با ابداع تکنولوژی های جدید موفق به کسب جوایز بین المللی زیادی از جمله checkmark, ICSA lab, Virus Buleti, AV-test.org, IST przeگردیده است.
هر سال ویرایش جدیدی از محصولات امنیت اطلاعات شخصی و تحت شبکه توسط بیت دیفندر تولید می گردد. بیت دیفندر در سال ۲۰۰۶ میلادی تکنولوژی منحصر به فرد خود را به نام B-HAVE Behavioral Heuristic lin Virtual Environments))که تکنولوژی تحلیل رفتار نرم افزارها است را توسط محصولات خود به جهانیان ارائه داد. دیگر تکنولوژی هایانحصاری بیت دیفندر که برای شناسائی هرزنامه های میل سرورها بکار می رودNeu Net وImage Filter می باشند که با بکارگیری آنان این محصولات را در زمره بهترین محصولات سال ۲۰۰۷ قرار داده است. همچنین در سال ۲۰۰۷ تکنولوژی ضد ویروس جهت موبایل و PDA نیز توسط بیت دیفندر ارائه شد. روزانه بیت دیفندر از امنیت اطلاعات میلیون ها کاربر در سراسر جهان محافظت می نماید. بیت دیفندر امنیت اطلاعاتیکصد میلیون نفر رادر بیش از ۱۲۰کشور جهان به عهده گرفته است.